O nás

 " Naší základní filosofií je kvalita, komfort a bezpečnost. "

Hotová sterilovaná jídla Expres Menu naleznou uplatnění v mnoha případech. Zejména rodiny cestující na dovolenou nebo výlety oceňují snadnou přípravu a výbornou chuť. Cestovatelé a expedice využívají naše výrobky pro svoji vydatnost, skladnost a schopnost převozu na dlouhé vzdálenosti. Pro chataře a kempaře je výhodou tříletá trvanlivost, která umožňuje dlouhodobě uchovat naše výrobky a přitom je mít okamžitě po ruce.

Další skupinou osob, pro které jsou hotová sterilovaná jídla Expres Menu určena, jsou osoby dodržující bezlepkovou dietu. Všechny bezlepkové výrobky Expres Menu mají certifikáty na svůj bezlepkový charakter a jsou označeny speciálním logem přeškrtnutého klasu.

Koncovým odběratelem našich výrobků jsou zákazníci, kteří mají nedostatek volného času anebo nechtějí svůj čas věnovat vaření. Proto je firemním mottem heslo:

 „Nezatěžuj ženu, kupuj EXPRES MENU !!!“        

Ohlas a poptávka spotřebitelů po Expres Menu při plánování dovolené a výletů mimo domov  inspirovala firmu také k oslovení mladých lidí a sportovců heslem:

„EXPRES MENU - opravdové jídlo všude s sebou“. 

Získali jsme ocenění Česká chuťovka.

Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka“, uděluje vždy na podzim hodnotitelská komise nezávislých odborníků, disponujících vysokým kreditem. Odborným garantem soutěže je Výzkumný ústav potravinářský Praha, v jehož sídle se každoročně v září hodnocení uskutečňuje. Tento renomovaný ústav také samotné hodnocení soutěže organizuje a řídí a zabezpečuje tak vysokou míru její regulérnosti.

 

dsvabvaevr